Białobrzegi Psychiatra Najszybszy termin na NFZ. Poradnia Zdrowia Psychicznego. luty, 2024 r. Darmowe porady psychologiczne.

Doraźna pomoc dentystyczna:

Białobrzegi Poradnia Zdrowia Psychicznego. Psychiatra Najszybszy termin na NFZ.

NFZ

Ile kosztuje wizyta u psychiatry prywatnie w Białobrzegach?

Średnia cena za poradę psychiatryczną w Białobrzegach to to 120-150 zł. Jeśli interesuje Cię dokładna cena wizyty u psychiatry prywatnie, sugeruję: Skontaktować się bezpośrednio z gabinetem psychiatrycznym lub lekarzem w Twojej okolicy i zapytać o aktualne ceny. Psychiatra online - konsultacje przez skype i telefon  ul. Jodłowa w Białobrzegach.

Konsultacja indywidualna - 200 zł Sesja terapii indywidualnej - 200 zł Konsultacja on-line - 200 zł. Czas konsultacji. Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne przejawia się natrętnymi, niechcianymi myślami (obsesjami) i/lub zachowaniami (kompulsjami). Jestem pierwszym w Polsce certyfikowanym terapeutą grupowej terapii schematów ISST na poziomie zaawansowanym. Białobrzegi Psychiatra Najszybszy termin na NFZ.

lekarz specjalista psychiatra, Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Ania Kowalska
Zaświadczenie do: adopcji, operacji plastycznej lek. specjalista psychiatra Zaświadczenie o tokofobii;
Białobrzegi  ul. Polna 19b

Otwarte:
Poniedziałek - piątek od 9:00 do 16:00
Sobota, niedziela, święta całodobowo.

  • Białobrzegi Darmowe porady psychologiczne. Bezpłatne wsparcie psychoterapeutyczne w Białobrzegach.

    NFZ Białobrzegi Konsultacja psychologiczna za darmo na NFZ. ACT – terapia oparta na akceptacji i zaagnażowaniu. Wizyta u psychologa daje Ci przewagę nad życiem. -dla osób, które doświadczają lub w przeszłości doświadczyły różnych form przemocy: domowej, emocjonalnej, fizycznej, seksualnej- dla osób, które chorują somatycznie i/lub cierpią z powodu kryzysów psychicznych - dla rodziców, którzy są zaniepokojeni nietypowymi zachowaniami seksualnymi dzieci i młodzieży . Tu psycholog pomoże ci za darmo w Białobrzegach.
  • Białobrzegi Diagnostyka, leczenie, rehabilitacja osób z zaburzeniami psychicznymi w Białobrzegach. Psycholog dziecięcy w innych miastach (aktualizacja luty, 2024 r.): Tuchola , Legionowo .

    Nie istnieję. Zachowania (najczęściej mycie rąk, sprawdzanie, upewnianie się) są związane z odczuwanym przymusem do wykonywania ich i lękiem, kiedy się ich nie powtarza. Terapia jest szansą na lepsze zrozumienie siebie, swojego zachowania oraz do uporania się z problemami w relacjach z sobą i z innymi ludźmi.