Białobrzegi Dentysta na NFZ w nocy i w święta. Całodobowe Pogotowie stomatologiczne 24/7 luty, 2024 r. Ostry dyżur stomatologiczny NFZ w Białobrzegach.

Doraźna pomoc dentystyczna:

Białobrzegi dentysta w niedziele i w święta. w Białobrzegach. Całodobowe Pogotowie stomatologiczne. Doraźna pomoc dentystyczna 24/7 SOR.

NFZ

Kiedy na SOR z bólem zęba w Białobrzegach?

Jeśli potrzebujesz pomocy w związku z bólem zęba, zadzwoń na całodobowe pogotowie dentystyczne, a także możesz skonsultować się z lekarzem stomatologiem lub zadzwonić do dyżurnego dentysty w Białobrzegach. Wszystko perfekcyjnie: profesjonalizm lekarzy, przytulna atmosfera, uśmiechnięte dziewczyny na recepcji, tworząc przyjazną atmosferę relaksu. Dentysta ostry dyżur  ul. Sądowa w Białobrzegach.

Koszt konsultacji od 100 zł. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona, już dziś umów się na konsultację. Najlepszą opinią dla naszego centrum stomatologicznego są wystawione przez nich rekomendacje i polecenia. A to za co lubią nas pacjenci – to otwartość, uśmiech optymizm i przyjazna, rodzinna atmosfera. Białobrzegi Doraźna pomoc dentystyczna SOR. Pogotowie stomatologiczne 24/7.

Gabinet Stomatologiczny lek. dent.
Luiza Dudek
Opatrunek tymczasowy (Cavit) Dentysta ostry dyżur. Lakowanie bruzd zębów mlecznych (kolorowy lak)
Białobrzegi  ul. Świerkowa 112b

Otwarte:
poniedziałek - piątek od 9:00 do 16:30
Sobota, niedziela, święta całodobowo.

  • Białobrzegi Nagły ból zęba. Dentysta w niedziele i w święta w Białobrzegach.

    NFZ Białobrzegi całodobowy dyżur stomatologiczny. Dyżurujemy również w soboty i niedziele. Koszt całej procedury (implant, łącznik, korona porcelanowa) to 4000 PLN. Stomatologia dziecięca. Leczenie endodontyczne, czyli tak zwane leczenie kanałowe jest to bardzo popularna metoda umożliwiająca długie zachowanie własnych zębów w jamie ustnej. Jako lekarze z wieloletnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z istoty kompleksowego podejścia do tematu każdego leczenia. Całodobowy dentysta w sobotę i w święta w Białobrzegach.
  • Białobrzegi Nagły ból zęba. Całodobowy dentysta na NFZ w sobotę i w święta w Białobrzegach. Dentysta ostry dyżur w innych miastach (aktualizacja luty, 2024 r.): Jastrzębie Zdrój , Olsztyn .